-2%
Осушувач повітря 22 Вт 800 мл Ruhhy O16406 компактний вологопоглинач з резервуаром
- Під замовлення
- Код: NNM_O16406
Відправка з 10 квітня 20261 338,78 ₴
1 312 ₴
+380 (96) 571-18-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Осушувач повітря 22 Вт 800 мл Ruhhy O16406 компактний вологопоглинач з резервуаром
Осушувач RUHHY працює майже безшумно, забезпечуючи комфортний мікроклімат без зайвого шуму. Чудово підходить для дитячих кімнат і спалень.

Переваги:
- Технологія Пельтьє - надтиха робота
- Не заважає сну та повсякденній діяльності
- Без картриджів та хімікатів
- Безпечний для дітей
- Компактний та легкий
Характеристики:
- Колір: чорний
- Матеріал: ABS + алюміній + AS + ПВХ
- Продуктивність: до 300 мл/добу
- Об'єм резервуару: 800 мл
- Злив води через шланг: так
- Напруга: 100-240 В
- Харчування: 9 В
- Потужність: 22,5 Вт
- Автовідключення: так
- Система роботи: Пельтьє
- Розміри: 22,5×16×14 см
- Довжина шлангу: 100 см
- Довжина кабелю: 1,45 м
- Вага: 1,132 кг
Комплектація:
- Осушувач повітря
- Зливний шланг
- Блок живлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUHHY |
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність | 22.5 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.01 кг |
| Висота | 225 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
- Ціна: 1 312 ₴










